74 663 90 69  Otwarte Pon-Pt: 07:00-14:00
 
 

MS SOLUTIONS - Sprzątanie Klatek Schodowych

Sprzątanie klatek schodowych – Usługi Dla Wspólnot Mieszkaniowych i Spółdzielni Mieszkaniowych

W dzisiejszych czasach każda szanująca się Wspólnota Mieszkaniowa czy też Spółdzielnia powinny posiadać regulamin porządku domowego który między innymi reguluje zagadnienie sprzątania klatki schodowej oraz utrzymania czystości terenu zielonego przyległego do budynku.

W dzisiejszych czasach kiedy każdy z nas cierpi na chroniczny brak czasu ciekawym rozwiązaniem problemu jest powierzenie sprzątania specjalizującej się w tego typu usługach firmie sprzątającej. Flagowym produktem (usługą) firmy MS SOLUTIONS jest owo Sprzątanie Klatek Schodowych oraz usługi dla Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni Mieszkaniowych, Zarządcy nieruchomości.      

 

kolo.jpg

 

Co wyróżnia MS SOLUTIONS na tle innych firm sprzątających?

Odpowiedz na to pytanie jest zaskakująca prosta ale to właśnie w prostocie tej odpowiedzi ukryty jest sposób na osiągnięcie sukcesu. Najważniejsze jest aby każdą Wspólnotę każdą klatkę schodową traktować indywidualnie.

Dodatkowym atutem jest to iż nasza firma dostarcza Własną Wodę której dość duża ilość niezbędna jest do uzyskania odpowiedniej jakości wykonywanych usług. Jako nieliczni stosujemy odpowiednie środki chemiczne które nie są toksyczne, drażniące a przede wszystkim są przeznaczone do stosowania w Zimnej Wodzie o przyjemnym kwiatowym zapachu

Jakie czynności Wykonujemy w ramach naszych usług :

 • Zamiatanie i Mycie Klatki Schodowej ( schody + podesty + schody do piwnicy)
 • Obustronne Mycie Stolarki Okiennej ( ramy + parapety)
 • Mycie Lamperii
 • Przecieranie instalacji ( gazowych elektrycznych innych)
 • Przecieranie Brudowników
 • Przecieranie Poręczy
 • Zamiatanie i Mycie Strychów i Piwnic
 • Doczyszczanie Klatek Schodowych
 • Wywóz Gabarytów
 • Sprzątanie po remontach
 • Inne prace…

Jak działamy?

Zachecamy Państwa do kontaktu z naszym biurem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na każne nawet banalne pytanie...

jakdzialamy.png

MS Solutions

Moniuszki 66 II
58-300 Wałbrzych

Tel.: 74 660 39 69
Tel.: 535 034 280
Fax.: 74 662 85 81
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 07:00-14:00
Skontaktuj się z nami!
 
 

Polecane

Sprzatanie Klatek Schodowych - Pakiety Usług

Sprzatanie Klatek Schodowych - Pakiety Usług

Zaspokajanie indywidualnych i często odmiennych potrzeb naszych Klientów jest naszym głównym celem. Aby przybliżyć Państwu naszą ofertę przygotowaliśmy klika najbardziej popularnych pakietów pakietów usług porządkowych, które dopasowujemy do potrzeb

Więcej
MS SOLUTIONS - Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych

MS SOLUTIONS - Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych

Chcąc kompleksowo świadczyć usługi dla Wspólnot Mieszkaniowych zajmujemy się także pracami na terenach zewnętrznych. Całoroczna obsługa terenów zewnętrznych przynależnych do nieruchomości to dopełnienie usług sprzątania klatek schodowych.

Więcej
Aktualne Promocje i Rabaty

Aktualne Promocje i Rabaty

Aktualne Promocje i Rabaty szybki i kompleksowy przegląd bieżących bonusów oraz prowadzonych w obecnej chwili akcji marketingowych. Zachęcamy do zapoznania się.

Więcej
 
Klienci
 
 
Zapisz się do Newslettera