74 663 90 69  Otwarte Pon-Pt: 07:00-14:00
 
 

Sprzątanie piwnic - Wywóz Gabarytów

Częstym problemem dla Wspólnot Mieszkanowych są zapomniane,opuszczone a przedewszystkim zagracone i zawalone róznymi śmieciami piwnice i strychy. Niestety zazwyczaj nikt z mieszkańców nie poczuwa się do obowiązu posprzątania śmierdzącego problemu. Nasza firma wychodząc na przeciw takim sytuacją oferuje usługi posprzątania takich własnie miejsc. Usługa polega na opróznieniu danych pomieszczeń a nawet całych strychów lub piwnic z zalegających w nich:

  • śmieci
  • gruzu, ziemii
  • gabarytów
  • starych mebli
  • innych śmieci komunalnych

Kolejnym krokiem jest dezynfekcja ( o ile jest konieczna) wskazanych pomieszczeń środkeim likwidującym plesni i grzyby. Ma to zapewnić jak najszybszy powrót danego pomieszczenia do normalnego funkcjonowania co pozwoli przekazać taki epomieszczenie piwniczne lokatorowi lub na wewnętrzne potrzeby Wsolnoty Mieszkaniowej.
 

MS Solutions

Moniuszki 66 II
58-300 Wałbrzych

Tel.: 74 660 39 69
Tel.: 535 034 280
Fax.: 74 662 85 81
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 07:00-14:00
Skontaktuj się z nami!
 
 

Polecane

MS SOLUTIONS - Sprzątanie Klatek Schodowych

MS SOLUTIONS - Sprzątanie Klatek Schodowych

Sprzątanie Klatek Schodowych - usługi dla Wspólnot Mieszkaniowych. Flagowy produkt firmy MS SOLUTIONS skierowany do wszystkich którym zależy na kompleksowym utrzymaniu czystości części wspólnych nieruchomości w których zamieszkują

Więcej
MS SOLUTIONS - Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych

MS SOLUTIONS - Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych

Chcąc kompleksowo świadczyć usługi dla Wspólnot Mieszkaniowych zajmujemy się także pracami na terenach zewnętrznych. Całoroczna obsługa terenów zewnętrznych przynależnych do nieruchomości to dopełnienie usług sprzątania klatek schodowych.

Więcej
Sprzątanie Klatek schodowych - Zapytanie o Wycenę

Sprzątanie Klatek schodowych - Zapytanie o Wycenę

Zachęcamy do złożenia zapytania o całkowicie bezpłatną i niezobowiązująca ofertę na nasze usługi porządkowe przez dostępny formularz. W kilku korkach przeprowadzimy Państwa przez proces wyceny usług w naszej firmie.

Więcej
 
Klienci
 
 
Zapisz się do Newslettera