74 663 90 69  Otwarte Pon-Pt: 07:00-14:00
 
 

Czy wyremontowałeś już swoje mieszkanie lub dom ?

Na samą myśl o remoncie masz gęsią skórkę. Jeszcze go nie zaczynasz, a już zakładasz, że będzie ciężko. I oczywiście remont jak remont, ale sprzątanie po nim... to masakra. Ten kurz obecny wszędzie, czyhający w każdym zakamarku. I ty sama ze wszystkimi porządkami... Mamy na to sposób !

Mamy rozwiązanie ...

Nie ważne czy remontujesz swoje mieszkanie czy wielki dom.Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z już wyremontowanym lokalem przed oddaniem do użytku końcowego czy dopiero zbliżasz się ku końcowi – nie zawracaj sobie głowy sprzątaniem - Załatwimy to za Ciebie. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem a raczej przygotowanie nieruchomości do końcowego oddania Inwestorowi. Pracujemy w oparciu o nasz zestaw usług lub na specjalne życzenie klienta.

 

Nasze usługi wykonujemy w sposób kompleksowy i staranny działając zawsze do czasu osiągnięcia zadowolenia naszego klienta

 

Nie ma dla nas zadań, których nie bylibyśmy w stanie zrealizować, a ich zakres jest bardzo szeroki. Poniższej prezentujemy przykładowe rodzaje realizowanych przez nas działań w ramach sprzątania po remoncie.rem.png

  • usuniecie pozostałości materiałów budowlanych, gruzu
  • odkurzenie / odpylenie powierzchni podłóg, sufitów oraz ścian;
  • mycie okien wraz z ramami oraz parapetami;
  • czyszczenie przeszkleń oraz luster;
  • doprowadzenie do czystości płytek podłogowych i ściennych;
  • czyszczenie drzwi, elementów stolarki oraz ślusarki;
  • czyszczenie sanitariatów;
  • przecieranie mebli (biurek, regałów, szaf, etc.);
  • likwidacja trudnych zabrudzeń;
  • i wiele innych

Indywidualne podejście

Zakres naszych usług jest uzgadniany i dostosowany do Państwa indywidualnych oczekiwań popartych naszym doświadczeniem. Każdego Klienta obsługujemy w pełni indywidualnie, ustalając wszelkie prace przed ich rozpoczęciem. Wskazujecie Państwo rodzaj działań koniecznych do wykonania po remoncie, a my pojawiamy się na miejscu wyposażeni w niezbędne środki czyszczące oraz sprzęty. Podobnie jak zakres prac, również wycena dokonywana jest w pełni indywidualnie – zapewniamy konkurencyjne ceny, dzięki którym staliśmy się firmą rozpoznawalną i cenioną przez Klientów prywatnych oraz biznesowych.

wycena-slider.jpg

MS Solutions

Moniuszki 66 II
58-300 Wałbrzych

Tel.: 74 660 39 69
Tel.: 535 034 280
Fax.: 74 662 85 81
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 07:00-14:00
Skontaktuj się z nami!
 
 
 
Klienci
 
 
Zapisz się do Newslettera