74 663 90 69  Otwarte Pon-Pt: 07:00-14:00
 
 

Polityka Firmy

Prowadzenie Firmy w sposób odpowiedzialny i świadomy to obecnie wymóg naszych czasów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wartościami jakie przyświecają personelowi i właścicielom firmy MS SOLUTIONS i wobec jakiej hierarchii wartości funkcjonuje nasze przedsiębiorstwo.

Nasz cel

Jesteśmy nowoczesnym i innowacyjnym przedsiębiorstwem dla którego liczy się równowaga pomiędzy pomiędzy wynikiem ekonomicznym a jakością i zadowoleniem naszych klientów. Liczymy iż ich zadowolenie z jakości oraz sposobu wykonania świadczonych przez nas usług zaowocuje reakcją zwrotną polegającą na tzw marketingu szeptanym.

 

Think Different - Wizja Firmy

Jak głosi motto jednej z amerykańskich korporacji myśl inaczej, niesztampowo. Takie jest motto wszystkich działań wysiłków prowadzonych przez naszą firmę. Nasze usługi wykonujemy po swojemu inaczej niż wszyscy.

Nasze Wartości

Kluczowym zasobem MS SOLUTIONS  są tworzący ją ludzie. Podstawowymi wartościami, którymi konsekwentnie kierujemy się, są:

  • wiedza i doświadczenie praktyczne
  • innowacyjność, kreatywność i ciekawość
  • skuteczność (otwartość, współpraca, zaangażowanie i odwaga do wprowadzania zmian)
  • odpowiedzialność i uczciwość (jakość i terminowość dostarczanych produktów i usług)

Wybrane przez nas wartości określają tożsamość oraz mają decydujący wpływ na trwałość firmy i zaufanie ze strony Klientów.

Nasza Strategia

Nieustannie poszukujemy nowych możliwości rozwiązywania problemów i nowych technologii. Uczestniczymy w targach, eksplorujemy zasoby Internetu, nawiązujemy nowe kontakty. Wprowadzanie innowacji jest integralną częścią strategii firmy Unikamy nadmiernej konkurencji poprzez przenoszenie aktywności biznesowej do nowych obszarów, które do tej pory nie były jeszcze zagospodarowane. Aby do nich dotrzeć, eksperymentujemy, podejmujemy ryzyko i wprowadzamy innowacje biznesowe. Realizujemy nowe pomysły biznesowe. Tworzymy i zagospodarowujemy nowe nisze gospodarcze.

 

regulamin.jpg

 

Zachęcamy do zapoznania się do zapoznania się z dostępnymi regulaminami i dokumentami

MS Solutions

Moniuszki 66 II
58-300 Wałbrzych

Tel.: 74 660 39 69
Tel.: 535 034 280
Fax.: 74 662 85 81
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 07:00-14:00
Skontaktuj się z nami!
 
 

Polecane

O nas w mediach

O nas w mediach

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest prowadzenie odpowiedzialnej polityki PR. Kreacja pozytywnego wizerunku firmy działającej lokalnie poprzez wspierające lokalnych inicjatyw mających pozytywny wydźwięk dla lokalnej społeczności

Więcej
Nasi Klienci

Nasi Klienci

Nasi Klienci - to największy skarb każdej firmy. To zadowolenie klienta jest dla każdej firmy podstawowym celem działalności a duża ich ilość świadczy o wysokiej jakość świadczonych usług.

Więcej
Certyfikaty i Osiągnięcia

Certyfikaty i Osiągnięcia

Wysoka jakość obsługi klienta oraz usług jest zasadniczym celem firmy. Odzwierciedleniem tych relacji są przyznawane firmie nagrody i certyfikaty. Dzięki zdobytym referencjom od swoich klientów możemy udokumentować posiadaną wiedzę i doświadczenie.

Więcej
 
Klienci
 
 
Zapisz się do Newslettera